54112-108201000LF Amphenol FCI
  • More about 54112-108201000LF Amphenol FCI
    54112-108201000LF Amphenol FCI
    54112-108201000LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Board Rectangular Connector Spacers category. 54112-108201000LF is described as CONN STACKER 20POS 0.100" T/H. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM