54112-103061100LF Amphenol FCI
  • More about 54112-103061100LF Amphenol FCI
    54112-103061100LF Amphenol FCI
    54112-103061100LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Board Rectangular Connector Spacers category. 54112-103061100LF is described as CONN STACKER 6POS 0.100" T/H. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Amphenol FCI
    ---> Board Rectangular Connector Spacers from all manufacturers
    ---> Board Connectors by sub category
  • More About  Board Rectangular Connector Spacers
    Board Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK