54111-113162100LF Amphenol FCI
  • More about 54111-113162100LF Amphenol FCI
    54111-113162100LF Amphenol FCI
    54111-113162100LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Board Rectangular Connector Spacers category. 54111-113162100LF is described as CONN STACKER 16POS 0.100" T/H. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS