20021323-00058T4LF Amphenol FCI
  • More about 20021323-00058T4LF Amphenol FCI
    20021323-00058T4LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. 20021323-00058T4LF is described as CONN RCPT 58POS SMD B/E GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Amphenol FCI
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    SIDE ELEMENT
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT