20021323-00044C4LF Amphenol FCI
  • More about 20021323-00044C4LF Amphenol FCI
    20021323-00044C4LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. 20021323-00044C4LF is described as CONN RCPT 44POS SMD B/E GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"