20021323-00036D4LF Amphenol FCI
  • More about 20021323-00036D4LF Amphenol FCI
    20021323-00036D4LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. 20021323-00036D4LF is described as CONN RCPT 36POS SMD B/E GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"