20021321-00062D4LF Amphenol FCI
  • More about 20021321-00062D4LF Amphenol FCI
    20021321-00062D4LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. 20021321-00062D4LF is described as CONN RCPT 62POS SMD GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM