20021321-00032D1LF Amphenol FCI
  • More about 20021321-00032D1LF Amphenol FCI
    20021321-00032D1LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. 20021321-00032D1LF is described as CONN RCPT 32POS SMD GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH