20021311-00076T1LF Amphenol FCI
  • More about 20021311-00076T1LF Amphenol FCI
    20021311-00076T1LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. 20021311-00076T1LF is described as CONN RCPT 76POS T/H GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH