20021311-00056T1LF Amphenol FCI
  • More about 20021311-00056T1LF Amphenol FCI
    20021311-00056T1LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. 20021311-00056T1LF is described as CONN RCPT 56POS T/H GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM