20021311-00048T8LF Amphenol FCI
  • More about 20021311-00048T8LF Amphenol FCI
    20021311-00048T8LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. 20021311-00048T8LF is described as CONN RCPT 48POS T/H GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE