20021311-00040T4LF Amphenol FCI
  • More about 20021311-00040T4LF Amphenol FCI
    20021311-00040T4LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. 20021311-00040T4LF is described as CONN RECEPT 40POS DUAL VERT T/H. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE