20021121-00010T4LF Amphenol FCI
  • More about 20021121-00010T4LF Amphenol FCI
    20021121-00010T4LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 20021121-00010T4LF is described as CONN HEADER 10POS DL UNSHRD SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH