10133305-5000LF Amphenol FCI
  • More about 10133305-5000LF Amphenol FCI
    10133305-5000LF Amphenol FCI
    10133305-5000LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Modular Cables category. 10133305-5000LF is described as CBL ASSY CAT 6A GREY 5000MM AU. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Amphenol FCI
    ---> Modular Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Modular Cables
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"