10127716-18LF Amphenol FCI
  • More about 10127716-18LF Amphenol FCI
    10127716-18LF Amphenol FCI
    10127716-18LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. 10127716-18LF is described as CONN HOUSING 18POS .118" CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH