10073978-030LF Amphenol FCI
  • More about 10073978-030LF Amphenol FCI
    10073978-030LF Amphenol FCI
    10073978-030LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Rectangular Connector Accessories category. 10073978-030LF is described as CONN IDC STRAIN RELIEF 30POS DL. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Amphenol FCI
    ---> Rectangular Connector Accessories from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Accessories
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"