10073599-042LF Amphenol FCI
  • More about 10073599-042LF Amphenol FCI
    10073599-042LF Amphenol FCI
    10073599-042LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. 10073599-042LF is described as CONN HOUSING 42POS 2MM CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Amphenol FCI
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE