10061913-112CLF Amphenol FCI
  • More about 10061913-112CLF Amphenol FCI
    10061913-112CLF Amphenol FCI
    10061913-112CLF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. 10061913-112CLF is described as CONN PCI EXP FEMALE 98POS 0.039. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"