10060018-10012TLF Amphenol FCI
  • More about 10060018-10012TLF Amphenol FCI
    10060018-10012TLF Amphenol FCI
    10060018-10012TLF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. 10060018-10012TLF is described as CONN PCI EXP FEMALE 98POS 0.039. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Amphenol FCI
    ---> Edgeboard Card Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  Edgeboard Card Connectors
    Connectors
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD