10022753-144LF Amphenol FCI
  • More about 10022753-144LF Amphenol FCI
    10022753-144LF Amphenol FCI
    10022753-144LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. 10022753-144LF is described as CONN CIC RCPT 11POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM