10022753-023LF Amphenol FCI
  • More about 10022753-023LF Amphenol FCI
    10022753-023LF Amphenol FCI
    10022753-023LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. 10022753-023LF is described as CONN FFC FPC RCPT 23POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V