10022753-016LF Amphenol FCI
  • More about 10022753-016LF Amphenol FCI
    10022753-016LF Amphenol FCI
    10022753-016LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. 10022753-016LF is described as CONN FFC FPC RCPT 16POS 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"