FS1-R38-3000 Amphenol Commercial Products
  • More about FS1-R38-3000 Amphenol Commercial Products
    FS1-R38-3000 is manufactured by Amphenol Commercial Products and is categorized in the Pluggable Connectors category. FS1-R38-3000 is described as CONN RECPT QSFP 38POS R/A SMT. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM