FS1-R38-20A2-10 Amphenol Commercial Products
  • More about FS1-R38-20A2-10 Amphenol Commercial Products
    FS1-R38-20A2-10 is manufactured by Amphenol Commercial Products and is categorized in the Pluggable Connectors category. FS1-R38-20A2-10 is described as EXPRESSPORT QSFP+ CONN 10G 38POS. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE