FS1-R38-20A2-00 Amphenol Commercial Products
  • More about FS1-R38-20A2-00 Amphenol Commercial Products
    FS1-R38-20A2-00 is manufactured by Amphenol Commercial Products and is categorized in the Pluggable Connectors category. FS1-R38-20A2-00 is described as EXPRESSPORT QSFP+ CONN 10G 38POS. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Amphenol Commercial Products
    ---> Pluggable Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  Pluggable Connectors
    Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE