TVS07RF-21-41HN Amphenol Aerospace
  • More about TVS07RF-21-41HN Amphenol Aerospace
    TVS07RF-21-41HN is manufactured by Amphenol Aerospace and is categorized in the Circular Connectors category. TVS07RF-21-41HN is described as CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"