TVS07RF-21-11JN Amphenol Aerospace
  • More about TVS07RF-21-11JN Amphenol Aerospace
    TVS07RF-21-11JN is manufactured by Amphenol Aerospace and is categorized in the Circular Connectors category. TVS07RF-21-11JN is described as CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED