TVS06RF-19-32P-LC Amphenol Aerospace
  • More about TVS06RF-19-32P-LC Amphenol Aerospace
    TVS06RF-19-32P-LC is manufactured by Amphenol Aerospace and is categorized in the Circular Connector Housings category. TVS06RF-19-32P-LC is described as CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Amphenol Aerospace
    ---> Circular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM