TVS06RF-15-18PA Amphenol Aerospace
  • More about TVS06RF-15-18PA Amphenol Aerospace
    TVS06RF-15-18PA is manufactured by Amphenol Aerospace and is categorized in the Circular Connectors category. TVS06RF-15-18PA is described as CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE