TVS06RF-15-18P Amphenol Aerospace
  • More about TVS06RF-15-18P Amphenol Aerospace
    TVS06RF-15-18P is manufactured by Amphenol Aerospace and is categorized in the Circular Connectors category. TVS06RF-15-18P is described as CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM