TVPS00RF-21-41S-LC Amphenol Aerospace
  • More about TVPS00RF-21-41S-LC Amphenol Aerospace
    TVPS00RF-21-41S-LC is manufactured by Amphenol Aerospace and is categorized in the Circular Connector Housings category. TVPS00RF-21-41S-LC is described as CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Amphenol Aerospace
    ---> Circular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"