TVPS00RF-19-32S Amphenol Aerospace
  • More about TVPS00RF-19-32S Amphenol Aerospace
    TVPS00RF-19-32S is manufactured by Amphenol Aerospace and is categorized in the Circular Connectors category. TVPS00RF-19-32S is described as CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Amphenol Aerospace
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"