CTVS06RF-25-61PA Amphenol Aerospace
  • More about CTVS06RF-25-61PA Amphenol Aerospace
    CTVS06RF-25-61PA is manufactured by Amphenol Aerospace and is categorized in the Circular Connectors category. CTVS06RF-25-61PA is described as CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"