CTVPS00RF-21-41P Amphenol Aerospace
  • More about CTVPS00RF-21-41P Amphenol Aerospace
    CTVPS00RF-21-41P is manufactured by Amphenol Aerospace and is categorized in the Circular Connectors category. CTVPS00RF-21-41P is described as CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Amphenol Aerospace
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS