CTVPS00RF-21-16S-LC Amphenol Aerospace
  • More about CTVPS00RF-21-16S-LC Amphenol Aerospace
    CTVPS00RF-21-16S-LC is manufactured by Amphenol Aerospace and is categorized in the Circular Connector Housings category. CTVPS00RF-21-16S-LC is described as CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Amphenol Aerospace
    ---> Circular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM