CTVPS00RF-11-5AE Amphenol Aerospace
  • More about CTVPS00RF-11-5AE Amphenol Aerospace
    CTVPS00RF-11-5AE is manufactured by Amphenol Aerospace and is categorized in the Circular Connector Housings category. CTVPS00RF-11-5AE is described as CONN RCPT HSNG MALE 5POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"