CTVP00RW-19-88SA-LC Amphenol Aerospace
  • More about CTVP00RW-19-88SA-LC Amphenol Aerospace
    CTVP00RW-19-88SA-LC is manufactured by Amphenol Aerospace and is categorized in the Circular Connector Housings category. CTVP00RW-19-88SA-LC is described as CONN RCPT HSG FMALE 88POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"