CTVP00RF-19-88P-LC Amphenol Aerospace
  • More about CTVP00RF-19-88P-LC Amphenol Aerospace
    CTVP00RF-19-88P-LC is manufactured by Amphenol Aerospace and is categorized in the Circular Connector Housings category. CTVP00RF-19-88P-LC is described as CONN RCPT HSNG MALE 88POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD RACK 19X3UX9 5 SLOT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH