CTV06RF-19-88PB-LC Amphenol Aerospace
  • More about CTV06RF-19-88PB-LC Amphenol Aerospace
    CTV06RF-19-88PB-LC is manufactured by Amphenol Aerospace and is categorized in the Circular Connector Housings category. CTV06RF-19-88PB-LC is described as CONN PLUG HSNG MALE 88POS INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS