CTV06RF-13-32PB-LC Amphenol Aerospace
  • More about CTV06RF-13-32PB-LC Amphenol Aerospace
    CTV06RF-13-32PB-LC is manufactured by Amphenol Aerospace and is categorized in the Circular Connector Housings category. CTV06RF-13-32PB-LC is described as CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE