48DP60-120CI Amperite
  • Part Number: 48DP60-120CI
  • Manufacturer Name: Amperite
  • Description: Product Description: Time Delay Relay, CI Series
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about 48DP60-120CI Amperite
    48DP60-120CI Amperite
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE