24DP60-120CIR Amperite
  • Part Number: 24DP60-120CIR
  • Manufacturer Name: Amperite
  • Description: Product Description: Time Delay Relay, CIR Series
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about 24DP60-120CIR Amperite
    24DP60-120CIR Amperite
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE