24DP.1-10SDCR10 Amperite
  • Part Number: 24DP.1-10SDCR10
  • Manufacturer Name: Amperite
  • Description: Product Description: Time Delay Relay, DCR10 Series
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about 24DP.1-10SDCR10 Amperite
    24DP.1-10SDCR10 Amperite
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE