24DF30LDF10 Amperite
  • Part Number: 24DF30LDF10
  • Manufacturer Name: Amperite
  • Description: Product Description: Flasher, DF10 Series
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about 24DF30LDF10 Amperite
    24DF30LDF10 Amperite
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE