24DCR1-120XC Amperite
  • Part Number: 24DCR1-120XC
  • Manufacturer Name: Amperite
  • Description: Product Description: Time Delay Relay, CR Series
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about 24DCR1-120XC Amperite
    24DCR1-120XC Amperite
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE