120A.1-10HSTB-3AMP Amperite
  • Part Number: 120A.1-10HSTB-3AMP
  • Manufacturer Name: Amperite
  • Description: Product Description: Triggered Delay-On-Release Timer
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about 120A.1-10HSTB-3AMP Amperite
    120A.1-10HSTB-3AMP Amperite
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP