XF-03000-2120 Amgis
  • Part Number: XF-03000-2120
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: XFMR TOROIDAL 2 X 120V 3000VA
  • Category: Power Transformers
  • Status:
  • More about XF-03000-2120 Amgis
    XF-03000-2120 Amgis
    XF-03000-2120 is manufactured by Amgis and is categorized in the Power Transformers category. XF-03000-2120 is described as XFMR TOROIDAL 2 X 120V 3000VA. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM