XF-02000-2120 Amgis
  • Part Number: XF-02000-2120
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: XFMR TOROIDAL 2 X 120V 2000VA
  • Category: Power Transformers
  • Status:
  • More about XF-02000-2120 Amgis
    XF-02000-2120 Amgis
    XF-02000-2120 is manufactured by Amgis and is categorized in the Power Transformers category. XF-02000-2120 is described as XFMR TOROIDAL 2 X 120V 2000VA. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    View
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE