XF-00800-2120 Amgis
  • Part Number: XF-00800-2120
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: XFMR TOROIDAL 2 X 120V 800VA
  • Category: Power Transformers
  • Status:
  • More about XF-00800-2120 Amgis
    XF-00800-2120 Amgis
    XF-00800-2120 is manufactured by Amgis and is categorized in the Power Transformers category. XF-00800-2120 is described as XFMR TOROIDAL 2 X 120V 800VA. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM