XF-00650-2120 Amgis
  • Part Number: XF-00650-2120
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: XFMR TOROIDAL 2 X 120V 650VA
  • Category: Power Transformers
  • Status:
  • More about XF-00650-2120 Amgis
    XF-00650-2120 Amgis
    XF-00650-2120 is manufactured by Amgis and is categorized in the Power Transformers category. XF-00650-2120 is described as XFMR TOROIDAL 2 X 120V 650VA. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE